Skip to content

Przywrócenie obsługi klientów w Oddziale ZUS w Krakowie

Została przywrócona bezpośrednia obsługa klientów w sali obsługi świadczeniobiorców ZUS Kraków. W celu wygodnego przesyłania dokumentów i wniosków do pracowników ZUS bez kontaktu z przedstawicielami obsługi klienta nadal można korzystać ze skrzynki, w której można samodzielnie składać dokumenty, wnioski i pisma – bez kontaktu z pracownikiem ZUS.

Radzimy skorzystać z e-wizyty w ZUS. Dzięki e-wizycie możesz składać dokumenty, wnioski i pisma bez kontaktu z pracownikiem ZUS.

Wizyta elektroniczna to konsultacja online, podczas której można skonsultować się z jednym z konsultantów i uzyskać diagnozę oraz rozwiązania w zakresie leczenia typowych dolegliwości. Usługa ta nie zastępuje tradycyjnych wizyt. Konsultant poda Ci osobisty numer konsultacji, a następnie poinformuje Cię pocztą elektroniczną o możliwościach wizyt urzędowych.

Jak to działa? Najpierw musisz założyć swój profil. Następnie wejdź na stronę: https://www.zus.pl/e-wizyta i wybierz usługę świadczoną przez ZUS, w której chcesz skorzystać z e-wizyty. Korzystanie z tych usług kosztuje 0,12 euro za minutę, co oznacza, że pojedyncza e-wizyta będzie Cię kosztować zazwyczaj około 1,80 euro (jeśli trwa 15 minut). Płatności za korzystanie z e-wizyty można dokonać w dowolnym banku lub placówce operatora telefonicznego, kupując kartę uwierzytelniającą lub za pośrednictwem strony internetowej operatora telefonicznego, kupując kartę wirtualną za 25 lub 50 zł, albo za pośrednictwem serwisu internetowego bankomat24.

 

3 komentarze

 1. Adrian
  23 czerwca 2022 @ 10:01

  Cieszę się, że ZUS Kraków znów będzie mi służył i będę przychodzić do biura, aby załatwić swoje sprawy. Personel jest bardzo przyjazny i pomocny.

 2. Karol
  23 czerwca 2022 @ 10:02

  Ja jestem zadowolony, że ZUS Kraków znów będzie mnie obsługiwał i będę przychodził do urzędu załatwiać swoje sprawy. Mam nadzieję, że tym razem będzie łatwiej ze względu na dobrą obsługę, ludzi i…

 3. Jan
  23 czerwca 2022 @ 10:03

  ZUS Kraków to świetna firma ubezpieczeniowa. Współpracuję z ich biurem od ponad pięciu lat i zawsze pomagali mi w rozwiązywaniu moich problemów. Cieszę się, że ZUS Kraków będzie mnie obsługiwał ponownie.

Dodaj komentarz