Skip to content

Pojawiła się konkurencja dla Bolta

Miasto Rzeszów jest kolejnym polskim miastem, które dostanie nową formę usługi transportowej. Free Now, aplikacja ride-sharingowa podobna do Bolt.

Free Now działa obecnie w ponad 100 europejskich miastach i w ciągu ostatnich kilku lat odnotował znaczny wzrost. W Polsce jest obecnie dostępna w dziewięciu miastach: Warszawa, Kraków, Gdańsk (Gdynia), Sopot, Katowice (aglomeracja śląska), Łódź, Poznań i Wrocław.

W Rzeszowie, gdzie coraz więcej mieszkańców korzysta z tej formy transportu w codziennych dojazdach, pojawienie się Free Now nie mogło nastąpić w lepszym momencie.

Miasto Rzeszów, w Polsce, jest tylko jedną z wielu lokalizacji, w których Free Now uruchomi się w najbliższych tygodniach.

W komunikacie prasowym Free Now Polska mówią, że wciąż są w trakcie uruchamiania swojej usługi Taxi Rzeszów i innych lokalizacjach. Free Now będzie jednym z największych konkurentów Bolta, gdy tylko uruchomią swoją usługę.

Trwają testy i rekrutacja, obecnie pracujemy nad poszerzeniem bazy współpracujących kierowców, abyśmy mogli zapewnić dobrą dostępność w momencie startu dla mieszkańców. Dokładna data uruchomienia aplikacji Free Now w Rzeszowie nie jest jeszcze znana. Mogą do niej dołączyć licencjonowani taksówkarze, ale nie tylko.

Kierowcy, którzy chcą wziąć udział w tym projekcie muszą przejść procedurę oceny i uzyskać zezwolenie od gminy. Po zakończeniu testów z aplikacji będzie można korzystać w całym Rzeszowie.

3 komentarze

 1. Leszek
  11 lipca 2022 @ 10:45

  Cieszę się, że jest taka solidna baza Taxi Rzeszów i do tej bazy dołączy kolejna firma. Uważam, że to bardzo dobra decyzja, bo nie tylko poprawi jakość usług, ale też przyciągnie nowych klientów.

 2. Krystian
  11 lipca 2022 @ 10:47

  Jestem podekscytowany przyszłością Free Now i mam nadzieję, że będzie ona odnosić jak największe sukcesy.

  W Rzeszowie jest tak solidna baza Taxi i do tej bazy dołączy kolejna firma znacząca firma.

 3. Jacek
  11 lipca 2022 @ 10:49

  Ale ekstra Rzeszów rozwija się w kierunku hubu firm taksówkowych.

  Mamy dobre doświadczenie, więc mam nadzieję, że usługi przypadną Państwu do gustu.

Dodaj komentarz