Skip to content

Bolt uruchomił szybkie dostawy zakupów

Bolt ogłosił uruchomienie długo oczekiwanej usługi szybkich dostaw. Na początku z nowej usługi mogą korzystać mieszkańcy Warszawy, którzy muszą zainstalować na swoich telefonach aplikację Bolt Food i wprowadzić w niej dane swojej karty, aby zamawiać dostawy z dwóch pierwszych tzw. ciemnych sklepów Bolta, zlokalizowanych na Mokotowie i Woli. Jeśli mieszkasz w promieniu kilku kilometrów od nich, operator aplikacji obiecuje darmową dostawę w pierwszym tygodniu od uruchomienia usługi. Dla tych, którzy mieszkają dalej, przewidziane są zniżki. Mieszkam w innej dzielnicy Warszawy i wyliczono, że dostawa moich zakupów z Mokotowa będzie kosztować 26 groszy.

BOLT kontakt to usługa dostawy, której celem jest dostarczenie towaru w ciągu 15 minut. System opiera się na prostym pomyśle: kurier odbiera towar z magazynu i dostarcza go osobiście do klienta. Asortyment produktów oferowanych przez Bolt jest ograniczony, ale obejmuje kilka kategorii, takich jak świeża żywność i gotowe dania, kosmetyki, środki czystości, elektronika i inne.

W porównaniu z innymi graczami na tym rynku (JOKR, Lisek) firma Bolt ma przewagę: już od kilku lat działa na rynku transportu osób i dań gotowych (Bolt Food). To doświadczenie firma Bolt wykorzysta do rozszerzenia działalności na rynek dostaw towarów.

Podczas zakupów można wybierać spośród różnych produktów spożywczych, ale Boltowi raczej daleko do delikatesów. W kategorii słodyczy dostępnych jest ponad 210 różnych propozycji. Dla osób pijących mleko roślinne sklep oferuje 13 różnych rodzajów. Będzie można również zamówić test serologiczny na obecność Covid-19.

Operator aplikacji Bolt Food zapewnia, że dostępny asortyment spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

3 komentarze

 1. Kuba
  21 czerwca 2022 @ 10:50

  Z radością dowiaduję się, że firma Bolt uruchomiła usługę szybkiej dostawy. Teraz możesz zamówić i cieszyć się produktami z dostawą tego samego dnia:)

 2. Judyta
  21 czerwca 2022 @ 10:51

  Ja dobrze, że został wdrożony nasz nowy system dostaw.Zamawiasz produkty i cieszysz się nimi w zaciszu własnego domu!

 3. Piotr
  21 czerwca 2022 @ 10:53

  Uruchomienie nowej usługi dostawy przez firmę Bolt to wielka sprawa. Dzięki tej nowej usłudze możesz zamówić produkty z Bolta i otrzymać je z dostawą błyskawicznie! Lubię tego typu usługi:)

Dodaj komentarz